ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
uAmemoLi
Süper Moderatör
Süper Moderatör
uAmemoLi

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Sabri Sarıoğlu
Rep Gücü : 38

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Vide
MesajKonu: Hamit:En Büyük Ödül Oynamak   Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Empty25/1/2009, 10:15

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Altintophamitjs3

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih'te oynayan milli futbolcu Hamit Altıntop, teknik direktör Jürgen Klinsmann'ın kendisine maçlarda görev vermesinin en büyük övgü olacağını belirtti.

Hamit, Kicker adlı spor dergisinde yayınlanan röportajında, Klinsmann'ın Dubai'de kendisini övdüğünün hatırlatılması üzerine, ''Daha önemlisi bana görev vermesi. Bu benim için en büyük övgü olur. Ancak ben iyimserim. Gerçekçi olmak gerekiyor. Böyle bir kulüpte hedeflerin olması ve bunları adım adım gerçekleştirmek çok önemli'' dedi.

Geçirdiği iki önemli sakatlıktan sonra tüm çalışmaların kendisine keyif verdiğini ifade eden Hamit, ''Dubai'daki hazırlık kampında özgüveniniz yüksek gibi. Bu nereden kaynaklanıyor'' şeklindeki soruya, ''Bu özgüveni kendi kendime kazandım. Bu sağlıklı bir özgüven'' karşılığını verdi.

Sürekli şekilde başarılı olmak isteyen bir sporcunun iniş ve çıkışlı performansının da kendisi için önemli olduğunu kaydeden Hamit, takım içinde huzursuzluk yaratan bir oyuncu olmadığını, ancak sahada oynayabilmek için her şeyi yaptığını ve bu çalışmalarının ödüllendirileceğini ümit ettiğini anlattı.

Bundesliga'da çok sayıda maç oynadığını, Avrupa Şampiyonası'nın da kendisi için çok büyük bir adım olduğunu belirten Hamit, sürekli hak iddia eden bir oyuncu olmadığını, bilakis oyuncuları motive ettiğini ve genç oyunculara nelere dikkat etmeleri gerektiğini söylediğini, bu nedenle bir takıma liderlik yapabilecek yeteneğe sahip olduğunu ifade etti.

Takım arkadaşı Franck Ribery'nin takıma yeni oyuncuların transfer edilmesini istediğinin hatırlatılması üzerine de Hamit, ''Hangi kulüp büyük oyuncular aldıktan sonra Şampiyonlar Ligi şampiyonu oldu? Kim yeni bir oyuncu istiyorsa, bunun kim olduğunu ve hangi pozisyonda oynamasını istediğini söylemesi gerekli'' dedi.

Hamit, Bayern Münih ile 2010 yılında sona erecek olan sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı yönünde bir soruya karşılık da bu konuyu şimdiye kadar hiç düşünmediğini, ancak kendisini çok iyi hissettiğini, bu kulüpte oynama imkanı bulduğu için müteşekkir olduğunu ve sözleşmeyi uzatabileceğini kaydetti.

NtvSpor
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Vide
MesajKonu: Geri: Hamit:En Büyük Ödül Oynamak   Hamit:En Büyük Ödül Oynamak Empty25/1/2009, 17:19

Başarılar Hamit..
http://www.ultracimbom.biz

Hamit:En Büyük Ödül Oynamak

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası