ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Sağlam Milli Takım'a gidecek mi? Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Sağlam Milli Takım'a gidecek mi? Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sağlam Milli Takım'a gidecek mi?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

Sağlam Milli Takım'a gidecek mi? Vide
MesajKonu: Sağlam Milli Takım'a gidecek mi?   Sağlam Milli Takım'a gidecek mi? Empty3/11/2009, 18:56

Sağlam Milli Takım'a gidecek mi? News_manset_resim_ua_ErtugrulSaglam001

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, adının A Milli Takım Teknik Direktörlüğü için anılmasıyla ilgili olarak, ''Ben Bursa'da bulunmaktan ve Bursaspor'da görev yapmaktan mutluyum. Buradan ayrılmam için bir neden yok. Kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum'' dedi.

Sağlam, Bursaspor'un eski takım kaptanı Sedat Özden (Sedat 3), futbolcular Mustafa Keçeli ve Bekir Ozan Has ile birlikte, Bursaspor Taraftarlar Derneği tarafından Tophane Endüstri Meslek Lisesi'nde düzenlenen ''Bursaspor'un Geleceği'' konulu panele katıldı.

Okulun bahçesinde gerçekleştirilen panelin ilk bölümünde konuşan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor Külübü olarak büyük bir yarışın içinde bulunduklarını söyledi.

Bu yarışta en büyük destekçilerinin yeşil-beyazlı taraftarlar olduğunu ifade eden Sağlam, ''Farklı bir misyonda iyi sonuçlar alıyoruz. İyi sonuçlar alırken de farklı bir misyonumuz olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz'' dedi.
Panelin ikinci bölümünde ise Ertuğrul Sağlam, Sedat Özden, Mustafa Keçeli ve Bekir Ozan Has, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Sağlam, bir öğrencinin, ''Bursaspor'da hedeflediğiniz yerde misiniz'' sorusuna, ''Bursaspor'a uzun vadeli bir anlaşmayla başarı için geldim. Yeni bir takım ve kalıcı işler yapmak, zaman gerektiren bir yatırım. Bu yatırımın ilk hamlesini başarıyla tamamladık. Ligde hedeflediğimiz konumdayız'' yanıtını verdi.

Bir öğrencinin, ''Adınız son günlerde A Milli Takım için geçiyor. Gidecek misiniz'' sorusunu ise Sağlam, ''Ben Bursa'da bulunmaktan ve Bursaspor'da görev yapmaktan mutluyum. Buradan ayrılmam için bir neden yok. Kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum'' diye yanıtladı.

Sağlam, altyapıya önem verip vermediğinin sorulması üzerine ise ''Öncelikli hedefim A takımda kalıcı bir ortam yaratmaktı. Altyapıya eğilemedim. Şu an altyapımızın kullandığı tesislerde gerekli düzenlemeler yapılıyor'' dedi.

Bursasporlu oyuncular Mustafa Keçeli ve Bekir Ozan Has da başarının birlik ve beraberlikle geldiğini bunda en büyük payın da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'da olduğunu söylediler.

Panel sonunda Ertuğrul Sağlam, okul müdürü Rahmi Özyiğit'e, yeşil-beyazlı futbolcuların imzaladığı formayı hediye etti.
http://www.ultracimbom.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası