ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"İngiltere'de oynamayı düşünüyorum" Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"İngiltere'de oynamayı düşünüyorum" Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"İngiltere'de oynamayı düşünüyorum"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

"İngiltere'de oynamayı düşünüyorum" Vide
MesajKonu: "İngiltere'de oynamayı düşünüyorum"   "İngiltere'de oynamayı düşünüyorum" Empty7/11/2009, 13:53

"İngiltere'de oynamayı düşünüyorum" News_manset_resim_pg_Halil010

Schalke 04'de forma giyen milli futbolcu Halil Altıntop, kariyer hedefinde İngiltere'de futbol oynamanın bulunduğunu bildirdi.

Futbol Federasyonu tarafından yayınlanan, TamSaha Dergisi'ne açıklamalarda bulunan Halil Altıntop, Schalke 04 ile sözleşmesinin bu sezon sonunda bitecek olmasıyla ilgili, ''İngiltere Premiere Ligi'nde forma giymeyi düşünüyorum. Kafamda ise özel bir takım yok. Türkiye'den her zaman cazip transfer teklifleri aldım. Ama kariyerimi Türkiye'de sürdürmeyi şimdilik düşünmüyorum'' dedi.

Almanya ile Türkiye ligi arasında çok fark bulunduğuna dikkati çeken Halil Altıntop, ''Almanya'da maçlar çok daha tempolu geçiyor ve lig fiziksel olarak daha üst seviyede. Bir de Türkiye'de futbol hala oyuncuların bireysel yetenekleriyle taşıdığı takımlar arasında geçiyor. Almanya'da ise takım oyunu ön planda. Maçları izleyince, Alman futboluna kıyasla inanılmaz eksiklikler gördüğümü söyleyebilirim'' ifadelerini kullandı.

Halil Altıntop ayrıca, Beşiktaş'ta forma giyen eski takım arkadaşı Fabian Ernst'e övgüde bulunarak, ''Bence Ernst, çok akıllı bir futbolcu. Bir takımı yönlendirebilecek beceriye sahip. Geçen sezon hem lig kupası, hem de Türkiye Kupası'nın kazanılmasında büyük pay sahibiydi'' diye konuştu.
http://www.ultracimbom.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası