ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Vide
MesajKonu: "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi   "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Empty3/12/2009, 18:29

“Atım Kanadım Projesi” Hayata Geçirildi

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi B_5524_B

Sponsorluğu Galatasaray Spor Kulübü ve Galatasaray Pazarlama A.Ş. tarafından üstlenilen, Türkiye Binicilik Federasyonu ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile gerçekleşen "ATIM KANADIM Projesi" nin imza töreni, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde yapıldı.

Maslak Galatasaray Nevzat Özgörkey Binicilik Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey, Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Turgay Huysal, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu İstanbul Organizasyon Sorumlusu Halil Kahraman ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Yönetim Kurulu Üyesi olan futbol takımımız oyuncularından Emre Aşık katıldılar.

Toplantıda ilk olarak söz hakkı alan Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Turgay Huysal, "Bugünün önemi çerçevesinde, ülkemizdeki engelliler adına çok önemli bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye Binicilik Federasyonu ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu işbirliği ile gerçekleşen ‘Atım, Kanadım’ Projesi, Galatasaray Spor Kulübü’nün sağlamış olduğu destekle uygulanmaya başlamıştır. İlk olarak İstanbul’daki pilot bir kulübümüzde başlayan bu proje, 2010’da Türkiye Binicilik Federasyonu’na bağlı tüm kulüplerimizde hayata geçecektir. Engellilerimizin atla terapisini sağlayacak olan bu çok önemli sosyal sorumluluk projesine sağladığı katkılardan dolayı Galatasaray Spor Kulübü Sayın Başkan Adnan Polat ve Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemal Özgörkey’e, Türkiye Binicilik Federasyonu adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz." diye konuştu.

Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey de, Galatasaray Spor Kulübü ve Galatasaray Pazarlama A.Ş. adına gazetecilere hitaben yapmış olduğu konuşmasına, "Galatasaray’da engel yoktur." cümlesi ile başladıktan sonra sözlerine şu şekilde devam etti: "Bugün, Dünya Engelliler Günü. Ve her şeyden evvel, engelli kardeşlerimizin bu özel gününü kutlamak istiyorum. Galatasaray Spor Kulübü’nün Sosyal Sorumluluk Projesi altında birçok aktivitede bulunduğunu biliyorsunuz. Bunun en güzel örneği, Kıtalararası Şampiyon olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız’dır. Galatasaray Pazarlama A.Ş. olarak büyük hedeflerimiz arasında yer alan Sosyal Sorumluluk anlayışı içerisinde, böylesi bir projeye sponsor olmuş durumdayız. Bunu önümüzdeki günlerde de birçok farklı branşa yayacağız. Bu anlamda; bizden desteklerini esirgemeyen İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür ediyor, katkılarının devamını diliyorum."

Cemal Özgörkey’in ardından konuşan İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar ise, Galatasaray Spor Kulübü’ne projeye vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederken, Paralimpik Olimpiyatları’nda kazanılan başarıları takiben, Galatasaray Spor Kulübü’nün bu branşta yer alacak olmasını çok önemsediklerini söyledi. Taşpınar, devletin normal Olimpiyatlar’da madalya kazanan sporculara 2000, rekor kıran sporculara 3000 Cumhuriyet altını verdiğini; ancak Galatasaray Spor Kulübü çatısı altında çalışacak olmanın sporculara ekstra motivasyon sağlayacağını sözlerine ekledi.

Toplantının devam eden bölümünde, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu İstanbul Organizasyon Sorumlusu Halil Kahraman, engel kelimesini kendi lugatlarından kaldırdıklarını, özel çocukların toplumla olan iletişimlerinin geliştirilmesi adına bu projenin son derece önemli olduğunu vurgularken; sporcularının artık yalnızca Galatasaray taraftarı değil, aynı zamanda Galatasaray sporcusu olacaklarını söyledi. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Yönetim Kurulu Üyesi olan futbolcumuz Emre Aşık da, Galatasaray Spor Kulübü ve futbolcuları adına böylesi sosyal sorumluluk projelerine destek olacaklarına söz verdi.

Toplantının sonunda ise; Galatasaray Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey, projenin resmî olarak hayata geçmesini sağlayan protokole imza atarken Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat da, projenin güzel sonuçlar getirmesini diledi.
http://www.ultracimbom.biz
Ertan Türkoglu
Admin
Admin
Ertan Türkoglu

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Lucas Neill
Rep Gücü : 4758

MesajKonu: Geri: "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi   "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Empty3/12/2009, 18:30

hadi hayirlisi
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

MesajKonu: Geri: "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi   "Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi Empty3/12/2009, 18:32

Hayırlı olsun. Smile
http://www.ultracimbom.biz

"Atım Kanadım Projes" Hayata Geçirildi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası