ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"Manchester United'ı özlüyorum" Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

"Manchester United'ı özlüyorum" Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"Manchester United'ı özlüyorum"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

"Manchester United'ı özlüyorum" Vide
MesajKonu: "Manchester United'ı özlüyorum"   "Manchester United'ı özlüyorum" Empty25/12/2009, 21:47

"Manchester United'ı özlüyorum" News_manset_resim_lm_Ronaldo05

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, eski takımı Manchester United'ı özlediğini söyledi.

FIFA tarafından İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen ödül töreninde konuşan Portekizli yıldız, ''Kırmızı Şeytanlar''da güzel günler geçirdiğini belirterek, ''Gerçekten Manchester United'ı özlüyorum. O takımda 6 sene oynadım ve birkaç iyi dostumu arkada bıraktım. Ama şu anda Real Madrid'e odaklandım ve burada da gayet mutluyum'' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Manchester United'ın deneyimli oyuncusu Ryan Giggs'in kendisiyle ilgili ''Biz hiçbir zaman tek kişilik bir takım olmadık. Bu nedenle de Ronaldo'yu özlemiyoruz. Dünyanın en iyi futbolculardan birisi, ancak söylemek zorundayım ki, o gittikten sonra takımımızda çok az bir farklılık hissediyorum'' sözlerini de değerlendiren Ronaldo, ''İnsanların benim hakkımda ne düşündükleri kendi bilecekleri iş'' yorumunu yaptı.

Manchester United'ın bu sezon Premier Lig'de gayet iyi oynadığını belirten Portekizli oyuncu, geride kalan 3 maçın 2'sini kaybetmesine rağmen İngiliz ekibin yine de ligde 2. sırada olduğunu kaydetti.

Real Madrid'teki hedefleriyle ilgili de konuşan Ronaldo, ''Elimizden gelenin en iyisini yaparak lig şampiyonluğunu ve Şampiyonlar Ligi'ni kazanmaya çalışacağız. Bu zor olacaktır ama çok çalışırsanız ve kendinizi adarsınız futbolda her şey mümkündür'' değerlendirmesinde bulundu.

Yıldız futbolcu, gelecek yıl Güney Afrika'da düzenlenecek Dünya Kupası'nda İngiltere'nin iyi şeyler yapabileceğini, milli takımın kaliteli bir kadroya ve iyi bir teknik direktöre sahip olduğunu kaydetti.
http://www.ultracimbom.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası