ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Nalga Frankfurt yolunda Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Nalga Frankfurt yolunda Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: 1/1/1970
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Nalga Frankfurt yolunda

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

Nalga Frankfurt yolunda Vide
MesajKonu: Nalga Frankfurt yolunda   Nalga Frankfurt yolunda Empty10/1/2010, 17:58

Nalga Frankfurt yolunda

Nalga Frankfurt yolunda 01_10_2009-cemal-nalga

Galatasarayımız'ın cezalı basketbolcusu Cemal Nalga, Frankfurt yolunda.

Cezalı olduğu sürede takım arkadaşı Tufan Ersöz'ün formasıyla oynatılarak iki yıl ceza alan Cemal Nalga, cezasının Tahkim Kurulu tarafından da onaylanmasından sonra gözünü Avrupa'ya dikti. Basketbol oynamak isteyen Cemal, 5 kez antrenman yaptığı Murat Didin'in takımı Frankfurt ekibinin teklifine sıcak bakıyor.

Forma skandalı nedeniyle 2 yıl ceza alan ve Tahkim Kurulu tarafından da cezası onaylanan Cemal Nalga, Frankfurt yolunda. Suçu işlediği özel maçlardan ilkinde Galatasarayımız'ın rakibi olan Alman ekibi Frankfurt Deutschebank Skyliners ile bir haftadan beri antrenmanlara çıkan Cemal Nalga, "Eğer kulübümden izin çıkarsa Frankfurt'ta oynamak istiyorum. Basketbol oynamayı çok seviyorum. İki yıl boyunca ne yapacağım? Sanki adam öldürdüm. Bana oyna dediler, oynadım. Benim suçum ne?" dedi.

BASKETBOLU ÖZLEDİM

Basketbol oynamak istediğini söyleyen Cemal, 5 kez antrenman yaptığı Murat Didin'in takımı Frankfurt ekibinin teklifine sıcak bakıyor. Frankfurt ekibinin Hessen derbisinde karşılaştığı Giessen maçında salonda karşılaşmayı izleyen Cemal, "Basketbol oynamayı özledim. Aylardan beri tek başıma çalışıyordum. Takımla antrenman yapmak bir başka. Frankfurt'ta sporcularda bana yardımcı oluyor. Ayrıca Frankfurt güçlü bir ekip anlaşma sağlanırsa ve serbest kalırsam burada basketbol hayatımı sürdürmek isterim" diye konuştu.

CEMAL'İ KAYBETMEYELİM

Tahkim Kurulu' nun cezasını onadığı Cemal Nalga'ya, Frankfurt Deutsche Bank Skyliners'ı çalıştıran Murat Didin kucak açtı. Tahkim Kurulu'nun 5 puan silme ve eski yönetici Yiğit Şardan ile genel menajer Ali Türsan'a verilen cezaları iptal etmesinin ardından, antrenörler ve menajerin dışında günah keçisi olarak geriye sporcular Cemal Nalga ve Tufan Ersöz'ün kaldığını vurgulayan Murat Didin, "Cemal 22 yaşında genç bir oyuncu. Onun bilerek bir suç işlediğine inanmıyorum. Kendiside zaten bunu söylüyor. Hem Cemal Nalga, hem de Türk basketbolu yetenekli bir oyuncusunu kaybetmemesinden yanayım. Bizim takımla antrenman yapıp yapamayacağını sordu. Ben de 'gel, yaparsın, izin veriyorum' diyerek kendisine yardım etmek istedim. Almanya'da oynamasına engel olacak pürüzler giderilirse, kendisiyle anlaşma sağlanırsa takımımıza oyunuyla güç katacak. Ayrıca hem biz, hem Cemal kazandığı gibi Türk basketboluda değerli bir yeteneğini yitirmeyecek" dedi.
http://www.ultracimbom.biz
BursA
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
BursA

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Ufuk Ceylan
Rep Gücü : 2873

MesajKonu: Geri: Nalga Frankfurt yolunda   Nalga Frankfurt yolunda Empty10/1/2010, 22:14

2 Yıllığına Kiralansın Sonra Geri Gelsin.
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

MesajKonu: Geri: Nalga Frankfurt yolunda   Nalga Frankfurt yolunda Empty16/1/2010, 00:15

Yönetim en doğru kararı verir.
http://www.ultracimbom.biz
Ertan Türkoglu
Admin
Admin
Ertan Türkoglu

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Lucas Neill
Rep Gücü : 4758

MesajKonu: Geri: Nalga Frankfurt yolunda   Nalga Frankfurt yolunda Empty17/1/2010, 00:33

Bence de.

Nalga Frankfurt yolunda

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası