ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Mevcutların en iyisi Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Mevcutların en iyisi Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: 1/1/1970
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Mevcutların en iyisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

Mevcutların en iyisi Vide
MesajKonu: Mevcutların en iyisi   Mevcutların en iyisi Empty21/2/2010, 13:09

Mevcutların en iyisi

Mevcutların en iyisi News_manset_resim_5h_foto02

Hiddink’le geçmişte Fenerbahçe’de çalışma şansımız olmuştu. Takımda kısa bir süre görev yaptı ve sonra ayrılmak zorunda kaldı. Çok iyi bir insan. Çalıştığımız dönemde oyuncu ilişkileri de çok iyiydi.

Ama sezon başındaki yazımda da belirttiğim gibi Türkiye’ye ters gelebilecek bir yapısı vardı. Rahatlığı, izin günleri konusundaki esnekliği ve kampları çok sevmemesi özellikle o yıllar için tehlikeydi. O dönemde bize daha disiplinli bir antrenör lazımdı. Hiddink sonuçta Fenerbahçe’de başarısız oldu ve döndü. Chelsea’de başarılıydı, ancak oradaki oyuncuların profesyonelliği farklı. Açıkcası yapı olarak milli takıma daha yatkın bir teknik adam.

Daha önce söyledim, benim gönlüm hep yerli teknik adamdan yanaydı. Özellikle de Fatih Terim’in devam etmesini istiyordum. Terim dönmeyince, bu işi yapabilecek birçok Türk teknik adam olduğu için yerli gelsin istedim.

Yardımcılar doğru isim
Hiddink bence mevcutların en iyisi. Oğuz Çetin’i ısrarla istemesi de onu çok iyi tanımasından kaynaklandı. Engin İpekoğlu da çok doğru bir isim.

Benim, Fenerbahçe’de, Hiddink döneminde oynadığım 6-2’lik bir Karşıyaka maçım var. Hiddink cezası yüzünden tribündeydi. Ben de sakatlık yüzünden 1 yıl oynamamıştım. İzmir’de 3-0 öne geçtik, skor 3-2 olunca Hiddink tribünden beni işaret ederek oyuna girmemi istedi. O maçta hem ben 2 golle sahalara döndüm hem de maçı 6-2 kazandık.

Hiddink, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra tedavi için Hollanda’ya gittim. Kendisi evinin kapılarını açıp, bizi misafir etmişti. Bütün PSV Kulübü’nü de ayağa kaldırmıştı.

Yalnız kafama takılan ciddi bir sorun var. Fatih Terim ayrıldıktan sonra geçen zaman belki kayıp değil, ama Hiddink’in, ekibi burada olmasına rağmen Ağustos ayında göreve başlayacak olması pek doğru değil. Çünkü önümüzdeki sezonun başında 2012 Avrupa Şampiyonası elemeleri başlıyor. Hiddink’in takımın başında yer almaması ciddi bir zaman kaybı. Muhtemelen Rusya ile bir tazminat problemi var. Bu konu bir şekilde çözülmeli ve Hiddink, Türkiye’ye gelerek göreve başlamalı.
http://www.ultracimbom.biz

Mevcutların en iyisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası