ultrAcimbom | Galatasaray Taraftar Forum Sitesi
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Bunun adı kepazelik! Sitelogo10
Merhaba,

Sitemize Hoş Geldiniz. Sitemizden Yararlanabilmek İçin Lütfen Kayıt Olunuz.

Bunun adı kepazelik! Sitelogo10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: 1/1/1970
Toplam Mesajınız: 0

tema edit: by ™ cAn ® ™

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bunun adı kepazelik!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cAn ®
Kurucu
Kurucu
cAn ®

Erkek
Galatasaray'da Favori Futbolcusu : Arda Turan
Rep Gücü : 14866

Bunun adı kepazelik! Vide
MesajKonu: Bunun adı kepazelik!   Bunun adı kepazelik! Empty30/3/2010, 15:53

Bunun adı kepazelik!

Bunun adı kepazelik! News_manset_resim_b0_bhrlo

Şimdi herkesin yamyamlar gibi vahşi çığlıklar atarak kazana atmak istedikleri adam Leo Franco.. Çünkü Leo Franco, bence futbol hayatının en önemli hatasını yaptı. Gol anında bir ruhtan farksızdı adeta. Şimdi “doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar” deyip, araziye uymayacağım. Ve başlıyorum...

Galatasaray ne yaparsa yapsın Fenerbahçe’ye asla şansı tutmuyor. Sahada bütün golcüleri vardı. Maça çok da hızlı ve istekli başladı, gol geliyorum dedi ama tablo değişmedi. Her şey o kadar açıktı ki; futbolu oynayan, golü düşünen Galatasaray’dı.

Ancak Fenerbahçe, hiçbir şekilde panik içinde değildi. Ortada orantısız bir güç de yoktu aslında. Futbol adına herşey o kadar güzeldi ki, tek eksik goldü... Sahada hiç kimse palavracı tiyatrocuyu oynamıyordu. Hiç kimse “görmedim, duymadım, konuşmadım” demiyordu. Yani üç maymunu oynayan yoktu. Jo, Dos Santos, adım adım gole yaklaşırken Lugano, tek başına savaşıyordu.

Galatasaray için bu maçın her açıdan anlamı büyüktü. Ta ki, 70. dakikaya kadar... Selçuk, orta sahaya yakın bir yerden, tırışkadan attığı şut kale çizgisinden içeri girerken herşey Galatasaray için siyahla-beyaz kadar değişmişti. Galatasaray yıkılmıştı, Leo Franco’nun yediği golde büyük bir hata, daha da ileri giderek büyük bir kepazelik vardı.

Başkan Adnan Polat ve yöneticiler, kısık gözleriyle sahaya boş gözlerle bakarken buhar olup kayıp olan trilyonluk kramponlarını hüzün içerisinde seyrediyorlardı. Rijkaard gibi altı okkalı bir teknik direktör, Milan Baros gibi bir Kral, Lucas Neill gibi bir savaşçı, Keita gibi bir sihirbaz da Galatasaray’ın bu makus kaderini değiştiremedi. Bu tabloya bakarak daha fazla yorum yazmak zor. Çünkü Galatasaray’ın ne yazık ki gardı düştü, bundan sonrası için vahşi haykırışların bence hiç bir faydası olamaz. Yıllar öncesinde Johnson’ın baraja çarptırarak attığı gol, bugün de Selçuk’un attığı gol ve değişmeyen kader...
http://www.ultracimbom.biz

Bunun adı kepazelik!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası